کد خبر:1504
پ
bbannaer

یادِ استاد

نامه‌های ناموران (گزیده‌ای از نامه‌های رجال دینی و علمی به حضرت آیت الله العظمی علّامه سیّدشهاب‌الدین مرعشی نجفی)؛ به اهتمام سیّدمحمود مرعشی نجفی، منتشر شد.

نامه‌های ناموران (گزیده‌ای از نامه‌های رجال دینی و علمی به حضرت آیت الله العظمی علّامه سیّدشهاب‌الدین مرعشی نجفی)؛ به اهتمام سیّدمحمود مرعشی نجفی، منتشر شد.

میراث مکتوب- نامه‌های ناموران (گزیده‌ای از نامه‌های رجال دینی و علمی به حضرت آیت الله العظمی علّامه سیّدشهاب‌الدین مرعشی نجفی)؛ به اهتمام سیّدمحمود مرعشی نجفی، منتشر شد.
این کتاب دربردارندۀ برخی نامه‌هایی است که رجال دینی و علمی به حضرت آیت الله العظمی علّامه مرعشی نجفی (ره) مرقوم داشته‌اند. نویسندگان این نامه‌ها مراجع تقلید، شخصیت‌های بزرگ حوزوی و دانشگاهی، مقامات کشوری، محققان و نویسندگان، از ایران و کشورهای دیگر هستند. این کتاب شامل تصویر این نامه‌هاست.
گفتنی است که حضرت آیت الله العظمی مرعشی نجفی به برخی از این نامه‌ها پاسخ کتبی داده‌اند، اما تنها اندکی از پاسخ‌های معظم له در دسترس است که به زودی در اثر دیگری به چاپ خواهد رسید. در کتاب حاضر، ترتیبی که برای نامه‌ها در نظر گرفته شده، تقریباً بدین صورت است که نخست نامه‌های مهمترین شخصیتها آمده و سپس نامه های دیگر، به ترتیب تاریخی.
نامه‌های ناموران؛ از انتشارات کتابخانۀ بزرگ حضرت آیت الله العظمی علّامه مرعشی ننجفی (ره)؛ چاپ اول: ۱۳۸۹؛ ۱۰۹۰صفحه؛ در قطع رحلی، به قیمت ۲۵۰۰۰تومان است.

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

کلید مقابل را فعال کنید

مؤسسه پژوهشی میراث مکتوب
تهران، خیابان انقلاب اسلامی، بین خیابان ابوریحان و خیابان دانشگاه، شمارۀ 1182 (ساختمان فروردین)، طبقۀ دوم، واحد 8 ، روابط عمومی مؤسسه پژوهی میراث مکتوب؛ صندوق پستی: 569-13185
02166490612