کد خبر:26266
پ
۶۷۹۰۹-۳

نمایشگاهی با موضوع ادبیات کهن فارسی

کتابخانه مرجع کانون پرورش فکری در نمایشگاه ماه بهمن خود، منتخبی از کتاب‌های فارسی با موضوع ادبیات کهن فارسی را به نمایش می‌گذارد.

میراث مکتوب- کتابخانه مرجع کانون پرورش فکری در نمایشگاه ماه بهمن خود، منتخبی از کتاب‌های فارسی با موضوع ادبیات کهن فارسی را به نمایش می‌گذارد.

این نمایشگاه با عنوان «آورده‌اند که، فردوسی…» که نام اثری از مهدی اخوان‌ثالث است، برپا می‌شود و مروری بر ادبیات کهن فارسی دارد.

عنوان‌های تعدادی از کتاب‌های موجود در این نمایشگاه عبارت است از: «حکایت‌نامه» اثر حسین معلم، «زال و رودابه» اثر الهام فلاح، «بیست افسانه ایرانی» به انتخاب و روایت مصطفی رحماندوست، «بابایار» اثر محمدرضا یوسفی، «راز آن درخت» حکایتی از مثنوی معنوی، «ضحاک» اثری از محمدرضا شمس، «قصه‌های هزارویک شب» بازنویسی شکوه قاسم‌نیا و «بستور» اثر مهرداد بهار.

علاقه‌مندان به بازدید از این نمایشگاه می‌توانند تا پایان بهمن ۱۴۰۱ روزهای شنبه تا چهارشنبه از ساعت ۸ تا ۱۷ به کتابخانه مرجع کانون پرورش فکری واقع در خیابان شهید بهشتی، خیابان خالد اسلامبولی، پلاک ۲۴، مجتمع فرهنگی هنری شهید ملک‌شامران کانون مراجعه کنند.

نمایشگاه ادبیات کهن فارسی

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

کلید مقابل را فعال کنید

مؤسسه پژوهشی میراث مکتوب
تهران، خیابان انقلاب اسلامی، بین خیابان ابوریحان و خیابان دانشگاه، شمارۀ 1182 (ساختمان فروردین)، طبقۀ دوم، واحد 8 ، روابط عمومی مؤسسه پژوهی میراث مکتوب؛ صندوق پستی: 569-13185
02166490612