کد خبر:1960
پ
eidi-m

میراث مکتوب به دانشجویان عیدی می‌دهد

مرکز پژوهشی میراث مکتوب به مناسبت فرارسیدن نوروز به دانشجویان دوست دار متون کهن ایرانی، از کتاب های منتشره خود عیدی می دهد.

میراث مکتوب – مرکز پژوهشی میراث مکتوب به مناسبت فرارسیدن نوروز به دانشجویان دوست‌دار متون کهن ایرانی، از کتاب‌های منتشره خود عیدی می‌دهد.
به گزارش روابط عمومی مرکز پژوهشی میراث مکتوب، این موسسه به مناسبت فرارسیدن سال نو و جشن باستانی نوروز و در راستای اهداف بلند فرهنگی خود، به منظور آشنایی بیشتر دانشجویان با دستاوردهای علمی و فرهنگی دانشمندان ایران اسلامی و تسهیل دسترسی دوست‌داران به این منابع اصیل فرهنگ پربارمان، به همه دانشجویان علاقه‌مند که در مقاطع تحصیلی کارشناسی ارشد و دکتری تحصیل می‌کنند، یک جلد از کتاب‌های منتشره خود را هدیه می‌کند.
دانشجویان متقاضی دریافت این هدیه فرهنگی می‌توانند با مراجعه به واحد فروش مرکز پژوهشی میراث مکتوب و ارایه کارت دانشجویی، از فهرست کتاب‌های منتخب اهدایی میراث مکتوب یک جلد به انتخاب خود هدیه بگیرند.
علاقمندان می توانند از روز ۱۵ فروردین تا ۱۰ اردی بهشت ۱۳۹۲، برای دریافت این هدیه ارزشمند، به نشانی تهران، خیابان انقلاب اسلامی، بین خیابان ابوریحان و دانشگاه، ساختمان فروردین، طبقه سوم، واحد ۱۱ مراجعه کنند.

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

کلید مقابل را فعال کنید

مؤسسه پژوهشی میراث مکتوب
تهران، خیابان انقلاب اسلامی، بین خیابان ابوریحان و خیابان دانشگاه، شمارۀ 1182 (ساختمان فروردین)، طبقۀ دوم، واحد 8 ، روابط عمومی مؤسسه پژوهی میراث مکتوب؛ صندوق پستی: 569-13185
02166490612