کد خبر:5060
پ
jalise2-2

مجيد غلامي جليسه معاون فرهنگي، پژوهشي و آموزشي خانه کتاب شد

مدیرعامل مؤسسه خانه کتاب در حکمی، مجيد غلامي جليسه را به ‌عنوان «معاونت فرهنگي، پژوهشي و آموزشي» خانه كتاب منصوب کرد.

ميراث مكتوب – مدیرعامل موسسه خانه کتاب در حکمی، مجيد غلامي جليسه را به ‌عنوان «معاونت فرهنگي، پژوهشي و آموزشي» خانه كتاب منصوب کرد.

متن حکم نجفعلی میرزایی، مدیرعامل موسسه خانه بدین شرح است:
برادر گرامي و پژوهشگر عزيز
جناب آقاي مجيد غلامي جليسه
با سلام و احترام
با عنايت به سوابق علمي موفق شما در عرصه كتاب ‌شناسي و كتاب‌پژوهي و ساليان متمادي همكاري با گروه‌هاي علمي خانه كتاب و نظر به توانمندي‌هاي شما در عرصه مديريت پژوهشي، جنابعالي را به «معاونت فرهنگي، پژوهشي و آموزشي» خانه كتاب منصوب مي‌كنم.

ضمن تقدير و تشكر از برادر عزيز جناب آقاي علي اوجبي كه سالياني منشأ خدمات ارزشمند فراواني در خانه كتاب بودند با توجه به توسعه فعاليت‌هاي معاونت و گسترش آن به حوزه‌هاي آموزشي و پژوهشي، اميدوارم در چارچوب ضوابط و قوانين خانه كتاب و در همكاري با ديگر بخش‌ها براي اعتلاي كتاب اسلامي و ايراني و در راستاي تحقق به مطالبات مقام معظم رهبري در حوزه كتاب تمام كوشش خود را به كار بگيريد.

يادآور مي شود غلامی جلیسه متولد 1357 و دانش‌آموخته حوزه علمیه اصفهان و قم در سطوح مقدمات، سطوح و خارج فقه است،‌ پژوهشگر و کتابشناس مرکز احیاء نسخ خطی پژوهشگاه علوم و فرهنگ اسلامی در قم‌، پژوهشگر کتابخانه محقق طباطبایی در قم،‌ عضو هیأت اجرائی کنگره بین‌المللی علامه شرف‌الدین،‌ سردبیر ویژه‌نامه شرافت دین،‌ سردبیر ویژه‌نامه کتابخانه دیجیتال نسخ خطی پیام بهارستان،‌ مشاور علمی ویژه‌نامه کتب چاپ سنگی مجله کتاب ماه کلیات،‌ پژوهشگر نسخ خطی پژوهشگاه عالی تاریخ ایران در فرانسه و … از جمله فعالیت‌های وی در سال‌های اخیر است.

مركز پژوهشي ميراث مكتوب انتصاب مجيد غلامي جليسه را به اين پژوهشگر گرانقدر تبريك مي گويد و براي وي آرزوي موفقيت دارد.

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

کلید مقابل را فعال کنید

مؤسسه پژوهشی میراث مکتوب
تهران، خیابان انقلاب اسلامی، بین خیابان ابوریحان و خیابان دانشگاه، شمارۀ 1182 (ساختمان فروردین)، طبقۀ دوم، واحد 8 ، روابط عمومی مؤسسه پژوهی میراث مکتوب؛ صندوق پستی: 569-13185
02166490612