کد خبر:40809
پ
1354089-2

شماره سوم مجله آفاق اشراق منتشر شد

شماره سوم مجله آفاق اشراق با ده عنوان مقاله در موضوعات حکمت، فلسفه و عرفان به سردبیری حسن اسدی تبریزی منتشر شد.

میراث مکتوب- شماره سوم مجله آفاق اشراق منتشر شد. «نقدی بر آراء دیمیتری گوتاس پیرامون حکمت مشرقیه» از زهرا زارع، «شب کوتاه وصال و تدبیر شاعرانه حافظ» از اصغر دادبه، «سفینه شاه همدان» از محمد سوری و سید رضا باقریان موحد و «مکاتیب نگاری در عرفان اسلامی» از سمیه جبارپور از مقالات منتشر شده در شماره سوم مجله آفاق اشراق هستند.

«ملا عباس مولوی و اصول الفوائد» از مهدی عسگری، «شنب غازانی و مستنبط غروی، دو حکیم کم شناخته» از حسن اسدی تبریزی، «جلال الدین همایی و تبریز» از سعید کریمی قره بابا، «بندگی یا خدمت» از نصرالله پورجوادی، «مسئله دعاوی متعارض حقانیت» از جان هیک و ترجمه بهزاد سالکی و «شر» از جان ککس و ترجمه هدایت علوی تبار از دیگر مقالات شماره سوم آفاق اشراق هستند.

گفتنی است آفاق اشراق دو فصلنامه میان رشته‌ای فلسفه و ادبیات است که به مدیر مسئولی و سردبیری حسن اسدی تبریزی و منتشر شده و از طریق سایت aeshragh.ir در دسترس علاقمندان قرار می‌گیرد.

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

کلید مقابل را فعال کنید

مؤسسه پژوهشی میراث مکتوب
تهران، خیابان انقلاب اسلامی، بین خیابان ابوریحان و خیابان دانشگاه، شمارۀ 1182 (ساختمان فروردین)، طبقۀ دوم، واحد 8 ، روابط عمومی مؤسسه پژوهی میراث مکتوب؛ صندوق پستی: 569-13185
02166490612