کد خبر:40769
پ
1354001-2

جامعه‌شناسی شعر در ایران باستان و میانه

گروه جامعه‌شناسی ادبیات انجمن جامعه‌شناسی ایران و اندیشکده طرح هزاوه، نشست خود را با عنوان «جامعه‌شناسی شعر در ایران باستان و میانه» برگزار می‌کنند.

میراث مکتوب- در این نشست راضیه موسوی، شاعر و متخصص فرهنگ و زبان‌های باستانی و پوریا گل‌محمدی، شاعر و متخصص جامعه‌شناسی پیرامون وضعیت شعر و شاعری در ایران باستان و میانه صحبت می‌کنند.

تاریخ شعر در ایران به حدود ۳۰۰۰ سال می‌رسد که ۱۷۰۰ سال شعر در دوره باستان و میانه شکل گرفته است و آثار مختلفی به خط و زبان‌های باستان و میانه در دسترس هستند و شعر و شاعران در جامعه ایرانی همیشه جایگاه ویژه و نقش مهمی داشته‌اند و بر یکدیگر تاثیر زیادی گذاشته‌اند.

این نشست ساعت ۱۷ تا ۱۹ سه شنبه ۲۲ خردادماه ۱۴۰۳ برگزار می‌شود و نشانی محل برگزاری تهران، میدان هفت تیر، خیابان شهید لطفی، پلاک ۱۹ (۱۳ سابق)، طبقه اول، زنگ دوم است. با توجه به محدودیت ظرفیت علاقه‌مندان برای شرکت در این نشست لازم است با مدیر گروه، مهرداد ناظری (۰۹۱۲۳۳۷۴۱۴۳) هماهنگی را انجام دهند.

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

کلید مقابل را فعال کنید

مؤسسه پژوهشی میراث مکتوب
تهران، خیابان انقلاب اسلامی، بین خیابان ابوریحان و خیابان دانشگاه، شمارۀ 1182 (ساختمان فروردین)، طبقۀ دوم، واحد 8 ، روابط عمومی مؤسسه پژوهی میراث مکتوب؛ صندوق پستی: 569-13185
02166490612