کد خبر:2319
پ
hamiyan

تمدید فراخوان دوازدهمین آیین بزرگداشت حامیان نسخ خطی

مهلت ارسال آثار به دوازدهمین همایش بزرگداشت حامیان نسخ خطی تا ۱۵ شهریور ماه سال جاری تمدید شد.

میراث مکتوب – مهلت ارسال آثار به دوازدهمین همایش بزرگداشت حامیان نسخ خطی تا ۱۵ شهریورماه سال جاری تمدید شد.
بنا بر این فراخوان کلیه پژوهشگران، اساتید، دانشجویان و مراکز تحقیقاتی می توانند یک نسخه از آثار پژوهشی خود را در حوزه نسخه های خطی در قالب کتاب، پایان نامه، مقاله، فهرست، نقد و تصحیح متون که در سال ۱۳۹۰ چاپ و منتشر شده است،‌ برای شرکت در بخش مسابقه ارسال کنند.
دبیرخانۀ همایش پانزدهم شهریورماه را آخرین فرصت برای ارائه آثار اعلام کرده است. علاقه مندان می توانند آثار پژوهشی خود را به دبیرخانه بزرگداشت حامیان نسخ خطی به آدرس تهران،‌ میدان ونک، بزرگراه شهید حقانی، بعد از ایستگاه مترو شهید حقانی، بلوار کتابخانه ملی، ساختمان کتابخانه ملی، اداره کل کتابهای خطی و نادر ‌ارسال کنند.
همچنین تلفن های ۶- ۸۱۶۲۲۷۸۴، ۸۸۶۴۴۰۴۵ و ۸۸۶۴۴۰۵۲ آماده پاسخگویی به سوالات علاقه مندان است.
هشت دوره نخست آئین بزرگداشت حامیان نسخ خطی توسط کتابخانه و مرکز اسناد مجلس شورای اسلامی و سه دوره بعدی توسط سازمان اسناد و کتابخانه ملی برگزار شده است.
گفتنی است یازدهمین دوره این مراسم سال گذشته در مشهد برگزار شد و به گفته دبیرخانه دوازدهمین دوره آیین بزرگداشت حامیان نسخ خطی، این دوره در تهران برگزار خواهد شد.
ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

کلید مقابل را فعال کنید

مؤسسه پژوهشی میراث مکتوب
تهران، خیابان انقلاب اسلامی، بین خیابان ابوریحان و خیابان دانشگاه، شمارۀ 1182 (ساختمان فروردین)، طبقۀ دوم، واحد 8 ، روابط عمومی مؤسسه پژوهی میراث مکتوب؛ صندوق پستی: 569-13185
02166490612