کد خبر:2522
پ
nlai-m

اولین همایش بین‌المللی اسناد ایرانی

اسناد مکتوب، بخشی از سرمایه‌های مطالعاتی هر منطقه ‌و کشوری است که با استناد به آن‌ها، تحقیقات در حوزه‌های مختلف فرهنگ و اجتماع استحکام و اصالت پیدا می‌کند.

میراث مکتوب- به گزارش روابط عمومی مرکز پژوهشی میراث مکتوب، اولین همایش بین المللی اسناد ایرانی در مهر ماه ۱۳۹۲ برگزار می گردد.
این همایش، فرصتی است برای عمق بخشیدن به پژوهش‌های مبتنی بر اسناد، عرضه آخرین اطلاعات، روش‌ها و دستاوردهای مطالعات مربوط به اسناد در ایران و نیز کشورهای مرتبط با ایران، به ‌ویژه کشورهائی که با ایران دارای گذشته مشترک تاریخی و فرهنگی می باشند.
سیر تطور اسناد در دوره های مختلف، شیوه جمع آوری اسناد، اجزای سند، انواع اسناد کاغذی و غیر سنگی شامل اسناد دیوانی، قباله جات، اخوانیات از محورهای این همایش می باشند.
مهلت ارسال چکیده مقاله برای شرکت در این همایش ۱۲ بهمن ۱۳۹۱ و مهلت ارسال اصل مقالات ۳۰ خرداد ۱۳۹۲ می باشد. این همایش در تاریخ ۱۷ مهر ۱۳۹۲ برگزار خواهد شد.
جهت کسب اطلاعات بیشتر در مورد محورهای همایش، شرایط مقالات و شیوه نامه نگارش به سایت سازمان اسناد و کتابخانه ملی به آدرس www.nlai.ir مراجعه فرمایید.

آدرس دبیرخانه همایش : بزرگراه حقانی (شرق به غرب )، ابتدای خیابان کوشا، روبروی ورزشگاه شهید کشوری، ساختمان آرشیو ملی ایران
ایمیل: asnad@nlai.ir
شماره تماس: ۲۲۲۵۰۴۰۳

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

کلید مقابل را فعال کنید

مؤسسه پژوهشی میراث مکتوب
تهران، خیابان انقلاب اسلامی، بین خیابان ابوریحان و خیابان دانشگاه، شمارۀ 1182 (ساختمان فروردین)، طبقۀ دوم، واحد 8 ، روابط عمومی مؤسسه پژوهی میراث مکتوب؛ صندوق پستی: 569-13185
02166490612