کد خبر:5881
پ
فاقد تصویر شاخص

اعلام فراخوان سی و دومین جایزه کتاب سال

ميراث مكتوب – فراخوان سی و دومین دوره جایزه کتاب سال جمهوری اسلامی ایران منتشر شد که بر اساس آن، این جایزه بهمن ماه امسال برگزار می‌شود. در فراخوان اعلام شده آمده است: جایزه کتاب سال با اهداف ارتقای فرهنگ جامعه اسلامی، حفظ استقلال و هویت فرهنگی و حمایت و تشویق مولفان، مترجمان و مصححان […]

ميراث مكتوب – فراخوان سی و دومین دوره جایزه کتاب سال جمهوری اسلامی ایران منتشر شد که بر اساس آن، این جایزه بهمن ماه امسال برگزار می‌شود.

در فراخوان اعلام شده آمده است: جایزه کتاب سال با اهداف ارتقای فرهنگ جامعه اسلامی، حفظ استقلال و هویت فرهنگی و حمایت و تشویق مولفان، مترجمان و مصححان و ناشران متعهد کشور برگزار می‌شود.

شرایط شرکت در کتاب سال نیز به این شرح است، آثار ارسالی برای اولین بار در سال 1393 منتشر شده باشند و کتابهای درسی و کمک درسی نباشند.

بر این اساس دبیرخانه «جایزه کتاب سال» از پدید آورندگان، مترجمان، مصححان و ناشران دعوت میکند، آثار خود را برای شرکت در جایزه کتاب سال تا 31 شهریور 1393 به نشانی تهران، خیابان انقلاب اسلامی، خیابان برادران مظفر جنوبی، کوچه خواجه نصیر، شماره 2، طبقه اول ارسال کنند.

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

کلید مقابل را فعال کنید

مؤسسه پژوهشی میراث مکتوب
تهران، خیابان انقلاب اسلامی، بین خیابان ابوریحان و خیابان دانشگاه، شمارۀ 1182 (ساختمان فروردین)، طبقۀ دوم، واحد 8 ، روابط عمومی مؤسسه پژوهی میراث مکتوب؛ صندوق پستی: 569-13185
02166490612