کد خبر:1673
پ
14-revayat

۱۴ روایت از قرآن های خطی

مجموعه نشست هایی با عنوان «۱۴ روایت»، با همکاری کتابخانه و موزه ملک و فرهنگستان هنر در ایام ماه مبارک رمضان برگزار خواهد شد.

میراث مکتوب – مجموعه نشست هایی با عنوان «۱۴ روایت»، با همکاری کتابخانه و موزۀ ملک و فرهنگستان هنر در ایام ماه مبارک رمضان برگزار خواهد شد.
این نشست ها در ۸ جلسه به بررسی ۱۴ قرآن خطی متعلق به گنجینۀ کتابخانه و موزه ملی ملک می پردازد که در آن قرآن های خطی از نظر تزئینات و آرایه های قرآنی مورد بررسی قرار میگیرند.
چهار نشست اول «۱۴ روایت» از تاریخ ۳۱ تیر تا ۳ مرداد ماه در فرهنگستان هنر و ۴ نشست دوم آن در محل کتابخانه و موزۀ ملی ملک برگزار خواهد شد. این نشست ها در تاریخ ۷، ۹ و ۱۱ مرداد ماه از ساعت ۱۱ الی ۱۳ در سرسرای ملک برپا خواهد بود.
در نشست اول سید مجتبی حسینی و محمد مهدی هراتی، در نشست دوم مهدی مغیسه و رامین مرآتی، در نشست سوم ایرج نعیمایی، محمدتقی حسینی و محمدرضا قلیچ خانی و در نشست چهارم سعید فداییان و محمدرضا قلیچ خانی به سخنرانی می پردازند.
در نشست پنجم «۱۴ روایت» نیز محمدمهدی هراتی و مهدی مغیسه، در نشست ششم سعید فداییان و رامین مرآتی و در نشست هفتم علیرضا هاشمی نژاد و سلیمان سعیدآبادی حضور خواهند داشت.
مراسم اختتامیه این نشست ها روز شنبه ۱۴ مرداد از ساعت ۱۸:۲۰ در کتابخانه و موزۀ ملی ملک برگزار می شود.
ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

کلید مقابل را فعال کنید

مؤسسه پژوهشی میراث مکتوب
تهران، خیابان انقلاب اسلامی، بین خیابان ابوریحان و خیابان دانشگاه، شمارۀ 1182 (ساختمان فروردین)، طبقۀ دوم، واحد 8 ، روابط عمومی مؤسسه پژوهی میراث مکتوب؛ صندوق پستی: 569-13185
02166490612