کد خبر:13901
پ
Poster-114-1-2

رونمایی از «تفسیر بصائر یمینی» و «لطائف التفسیر»

کتاب‌های «تفسیر بصائر یمینی» و «لطائف التفسیر» در یکصد و چهاردهمین نشست علمی مؤسسۀ پژوهشی میراث مکتوب رونمایی و معرفی می‌شود.

میراث مکتوب- یکصد و چهاردهمین نشست از سلسله نشست‌های علمی مؤسسۀ پژوهشی میراث مکتوب به رونمایی و معرفی کتاب‌های تازه منتشر شدۀ تفسیر بصائر یمینی و لطائف التفسیر اختصاص دارد.

در این نشست دکتر علی‌اشرف صادقی، حجت‌الاسلام محمدعلی کوشا، دکتر علی رواقی و دکتر سعیده کمائی‌فرد سخنرانی خواهند کرد.

لطائف التفسیر تصنیف فخرالاسلام ابونصر احمد بن الحسن بن سلیمان درواجکی (به سال 519 ﻫ.ق) از مواریث ارزشمند فرهنگ اسلامی و زبان و ادب پارسی و چهارمین تفسیر کامل و جامع قرآن کریم به زبان فارسی است که به تازگی به تصحیح و تحقیق سعیده کمائی‌فرد توسط مؤسسۀ پژوهشی میراث مکتوب در پنج جلد به چاپ رسیده است.

«تفسیر بصائر یمینی» تألیف قاضی معین‌الدین محمد ‌بن محمود نیشابوری نیز سیصد‌ و بیست و پنجمین اثر از آثار مؤسسۀ پژوهشی میراث مکتوب است که به کوشش علی رواقی در چهار جلد منتشر شده است.

نشست معرفی و رونمایی از کتاب‌های تفسیر بصائر یمینی و لطائف التفسیر ساعت 15 تا 17 روز دوشنبه 23 دی‌ماه در مؤسسۀ پژوهشی میراث مکتوب به آدرس تهران، خیابان انقلاب، بین خیابان دانشگاه و ابوریحان، ساختمان فروردین، شمارۀ 1182، طبقه دوم، برگزار می‌شود.

گفتنی است کتاب‌های تفسیر بصائر یمینی و لطائف التفسیر برای حاضران در جلسه با 20 درصد تخفیف عرضه می‌شود.

 

 

 

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

کلید مقابل را فعال کنید

مؤسسه پژوهشی میراث مکتوب
تهران، خیابان انقلاب اسلامی، بین خیابان ابوریحان و خیابان دانشگاه، شمارۀ 1182 (ساختمان فروردین)، طبقۀ دوم، واحد 8 ، روابط عمومی مؤسسه پژوهی میراث مکتوب؛ صندوق پستی: 569-13185
02166490612