کد خبر:17450
پ
1635146677-Nezami

یادوارۀ نظامی گنجوی در فضای مجازی

نمایشگاه مجازی نسخه‌های خطی آثار نظامی گنجوی در موزۀ ملک و نشست معرفی این نسخه‌ها، از سوی کتابخانه ملک و بنیاد سعدی برگزار می‌شود.

کتابخانه و موزه ملی ملک برنامه «گنج نظامی» یادواره نظامی گنجوی شاعر و داستان‌سرای پارسی‌گوی سده ششم هجری را با همکاری بنیاد سعدی برگزار می‌کند.

برنامه «گنج نظامی» یادواره نظامی گنجوی با سه رخداد و برنامه ویژه نمایشگاهی و نشست علمی و تخصصی از روز دوشنبه تا روز چهارشنبه سوم تا پنجم آبان 1400 خورشیدی به شیوه مجازی با همکاری بنیاد سعدی، به میزبانی دوستداران فرهنگ و ادب می‌نشیند.

«نمایشگاه مجازی گنج نظامی» نخستین برنامه از این رویداد ویژه خواهد بود که امروز دوشنبه 3 آبان 1400 در صفحه‌های رسمی اینستاگرام موسسه کتابخانه و موزه ملی ملک به نشانی «malek_museum_library» و بنیاد سعدی «saadifoundation» به نمایش درمی‌آید.

«نمایشگاه مجازی خمسه نظامی» دومین برنامه از این مجموعه است که در روز سه‌شنبه 4 آبان 1400 خورشیدی در فضای اینستاگرام هر دو نهاد پیش روی دوستداران فرهنگ و ادب جای می‌گیرد.

«نشست معرفی نسخه‌های خطی» سومین برنامه از مجموعه برنامه‌های «گنج نظامی» یادواره نظامی گنجوی است که به شیوه مجازی در روز چهارشنبه 5 آبان 1400 با گفت‌وگو و سخنرانی نوشاد رکنی رییس اداره اطلاعات فرهنگی و حفاظت فنی موسسه کتابخانه و موزه ملی ملک و زینب کوشکی کارشناس معاونت امور بین‌الملل بنیاد سعدی به میزبانی بینندگان می‌نشیند.

 

 

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

کلید مقابل را فعال کنید

مؤسسه پژوهشی میراث مکتوب
تهران، خیابان انقلاب اسلامی، بین خیابان ابوریحان و خیابان دانشگاه، شمارۀ 1182 (ساختمان فروردین)، طبقۀ دوم، واحد 8 ، روابط عمومی مؤسسه پژوهی میراث مکتوب؛ صندوق پستی: 569-13185
02166490612