کد خبر:4369
پ
۹۰

رونمایی از «کتابشناسی آثار فارسی چاپ شدہ در شبه‌قارہ» در اسلام آباد

کتابشناسی آثار فارسی چاپ شده در شبه قاره تألیف عارف نوشاهی که از سوی مرکز پژوهشی میراث مکتوب منتشر شده است، روز یکشنبه ۱۷ آذر طی مراسمی در مرکز تحقیقات فارسی ایران و پاکستان، اسلام آباد رونمایی شد

میراث مکتوب – کتابشناسی آثار فارسی چاپ شده در شبه قاره تألیف عارف نوشاهی که از سوی مرکز پژوهشی میراث مکتوب منتشر شده است، روز یکشنبه ۱۷ آذر طی مراسمی در مرکز تحقیقات فارسی ایران و پاکستان، اسلام آباد رونمایی شد.
قهرمان سلیمانی، مدیر مرکز تحقیقات فارسی ایران و پاکستان در این مراسم به نقش این مرکز در فهرست نویسی اشاره کرد و گفت: تمام نسخه های خطی عربی در کتابخانۀ گنج بخش مرکز تحقیقات فارسی به همت دکتر احمد خان فهرست نویسی شده و به زودی این فهرست به چاپ خواهد رسید.
دراین مراسم همچنین با اهدای لوح تقدیر و قالیچه از سوی مرکز تحقیقات فارسی ایران و پاکستان از خدمات دکتر عارف نوشاهی و دکتر احمد خان در زمینۀ فهرست نویسی قدردانی شد.
یادآور می شود در این مراسم دکتر غلامعلی حداد عادل، رئیس فرهنگستان زبان و ادب فارسی و رئیس بنیاد سعدی و جمعی از استادان زبان فارسی و شاعران پاکستانی حضور داشتند.

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

کلید مقابل را فعال کنید

مؤسسه پژوهشی میراث مکتوب
تهران، خیابان انقلاب اسلامی، بین خیابان ابوریحان و خیابان دانشگاه، شمارۀ 1182 (ساختمان فروردین)، طبقۀ دوم، واحد 8 ، روابط عمومی مؤسسه پژوهی میراث مکتوب؛ صندوق پستی: 569-13185
02166490612