کد خبر:29935
پ
میراث در نمایشگاه کتاب ۳۴

حضور مؤسسۀ پژوهشی میراث مکتوب در سی‌وچهارمین نمایشگاه کتاب تهران

مؤسسه پژوهشی میراث مکتوب در سی و چهارمین نمایشگاه بین‌الملی کتاب تهران با ارائۀ آثار خود در شبستان اصلی مصلی، راهروی ۲۳، غرفۀ ۲۳ پذیرای علاقه‌مندان به میراث علمی و ادبی ایران و اسلام است.

میراث مکتوب- امروز چهارشنبه ۲۰ اردیبهشت‌ماه ۱۴۰۲ سی و چهارمین نمایشگاه بین‌الملی کتاب تهران آغاز به کار کرد.

مؤسسه پژوهشی میراث مکتوب در این دوره نیز همچون دوره‌های گذشته حضور یافته و با ارائۀ آثار خود در شبستان اصلی مصلی، راهروی ۲۳، غرفۀ ۲۳ پذیرای علاقه‌مندان به میراث علمی و ادبی ایران و اسلام است.

این غرفه به همت واحد تولید و توزیع و فروش مؤسسه پژوهشی میراث مکتوب، تولیدات چهار سال اخیر مؤسسه پژوهشی میراث مکتوب در حوزه‌های علوم و فنون، علوم و معارف اسلامی، تاریخ و جغرافیا، زبان و ادبیات فارسی، متن‌شناسی و نسخه‌پژوهی، نسخه‌برگردان (فاکسیمیله)، کتابشناسی و فهرست نسخه‌های خطی را در معرض دید عموم قرار داده است

در سی و چهارمین نمایشگاه بین‌المللی کتاب تهران که تا ۳۰ اردیبهشت‌ماه بر پا خواهد بود، نزدیک به ۱۰۰ ناشر خارجی، ۲۰۰ کتابفروش و ۲۷۰۰ ناشر داخلی در بخش حضوری و مجازی مشارکت دارند.

نمایشگاه کتاب تهران هر روز از ساعت ۱۰ تا ۲۰ در محل مصلی امام خمینی (ره) تهران برپاست.

یادآور می‌شود میراث مکتوب در این دوره از نمایشگاه، فروش مجازی نخواهد داشت.

 

میراث مکتوب در نمایشگاه کتاب تهران 34

 

 

 

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

کلید مقابل را فعال کنید

مؤسسه پژوهشی میراث مکتوب
تهران، خیابان انقلاب اسلامی، بین خیابان ابوریحان و خیابان دانشگاه، شمارۀ 1182 (ساختمان فروردین)، طبقۀ دوم، واحد 8 ، روابط عمومی مؤسسه پژوهی میراث مکتوب؛ صندوق پستی: 569-13185
02166490612