کد خبر:39737
پ
عطار نیشابوری ۶

برگزاری درس‌گفتار «مصیبت‌نامه عطار»

درس‌گفتار «مصیبت‌نامه عطار» سه‌شنبه‌ها به مدت هشت جلسه توسط ساعد باقری تدریس می‌شود.

میرثا مکتوب- مدرسه عالی علوم انسانی «روزگار نو» با مشارکت فرهنگسرای اندیشه، درس‌گفتارهای فصل بهار را با حضور اساتید بنام و مجرب در حوزه‌های ادبی و علوم انسانی برگزار می‌کند.

درس‌گفتار «مصیبت‌نامه عطار» سه‌شنبه‌ها ساعت ۱۶، به مدت هشت جلسه توسط ساعد باقری تدریس می‌شود.

ساعد باقری شاعر ایرانی معاصر، مجری رادیو و تلویزیون و سراینده سرود ملی جمهوری اسلامی ایران است.وی در سال ۱۳۶۳ مجموعه شعر «نجوای جنون» را چاپ کرد. او در سال ۱۳۶۸ مدیریت گروه کودک و نوجوان رادیو را به عهده داشت و هم‌زمان به عرصه ترانه‌سرایی نیز وارد شد. در سال ۱۳۷۱ کتاب «شعر امروز» را با موضوع تحولات قالب‌های شعری طی سال‌های ۱۳۵۷ تا ۱۳۷۰ همراه با محمدرضا محمدی نیکو چاپ کرد. در سال ۱۳۷۲ با پخش برنامه ۱۲۰ قسمتی «تماشاگه راز» با موضوع تحقیق و پژوهش در سبک هندی از شبکه دوم سیما مطرح شد. او طی سال‌های ۱۳۷۲ تا ۱۳۷۴ مدیریت اداره کل موسیقی و سرود صداوسیما را به عهده گرفت و در سال ۱۳۸۳ مجدداً با عنوان رئیس شورای شعر و عضو شورای عالی شعر وارد مرکز موسیقی و سرود صداوسیما شد. کتاب «مدیر باش، رئیس» آخرین اثر منتشرشده از ساعد باقری است.

خیابان انقلاب، خیابان برادران مظفر شمالی، کوچه مهربان، خانه احمد فردید محل برگزاری این جلسات است و علاقه‌مندان می توانند برای ثبت‌نام به شماره ۰۹۱۲۸۲۵۰۱۷۶ پیامک ارسال کنند.

عطار نیشابوری

منبع: ایبنا

 

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

کلید مقابل را فعال کنید

مؤسسه پژوهشی میراث مکتوب
تهران، خیابان انقلاب اسلامی، بین خیابان ابوریحان و خیابان دانشگاه، شمارۀ 1182 (ساختمان فروردین)، طبقۀ دوم، واحد 8 ، روابط عمومی مؤسسه پژوهی میراث مکتوب؛ صندوق پستی: 569-13185
02166490612