کد خبر:5098
پ
mirasnamayeshgah-m

میراث مکتوب در بیست و هفتمین دوره نمایشگاه بین المللی کتاب تهران

مرکز پژوهشی میراث مکتوب در بیست و هفتمین دورۀ نمایشگاه بین المللی کتاب تهران، میزبان پژوهشگران و علاقه مندان حوزۀ فرهنگ و تمدن اسلام و ایران است.

ميراث مكتوب – مرکز پژوهشی میراث مکتوب در بیست و هفتمین دورۀ نمایشگاه بین المللی کتاب تهران، که از دهم تا بیستم اردیبهشت برگزار می شود، میزبان استادان، پژوهشگران و علاقه مندان حوزۀ فرهنگ و تمدن اسلام و ایران است.

این مرکز در بیست و هفتمین نمایشگاه بین المللی کتاب تهران 75 عنوان کتاب از آثاری را که طی سال های 1389 تا 1393 منتشر کرده است، ارائه خواهد کرد.

محل غرفۀ مرکز پژوهشی میراث مکتوب در این دوره از نمایشگاه در شبستان اصلی مصلی، راهروی 28، غرفۀ 15 است.

یادآور می شود این مرکز نشست رونمایی از مثنوي معنوي دوره چهارجلدي آخرين تصحيح رینولد .ا. نیکلسون، و مقابلۀ مجدد با نسخۀ قونيه، تصحيح مجدد و ترجمه زنده ياد استاد حسن لاهوتي را نیز در روز 19 اردیبهشت، ساعت 13:30 تا 14:45 همزمان با روز «اسناد ملی و میراث مکتوب» در سرای اهل قلم بیست و هفتمین نمایشگاه بین المللی کتاب تهران برگزار خواهد کرد.

برای اطلاع از آثار ارائه شده در بیست و هفتمین نمایشگاه بین المللی کتاب تهران (4 سال اخیر) بر روی فایل پایین کلیک کنید.

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

کلید مقابل را فعال کنید

مؤسسه پژوهشی میراث مکتوب
تهران، خیابان انقلاب اسلامی، بین خیابان ابوریحان و خیابان دانشگاه، شمارۀ 1182 (ساختمان فروردین)، طبقۀ دوم، واحد 8 ، روابط عمومی مؤسسه پژوهی میراث مکتوب؛ صندوق پستی: 569-13185
02166490612