کد خبر:2529
پ
irani-jafariyan-m

سپاس از مدیری کاردان و با شهامت

دکتر اکبر ایرانی: بی شک خدمات ارزشمند جناب عالی، همراه با الگوسازی، ساختارشکنی، تولید علم بیشتر، کمک و حمایت از پژوهشگران جوان و ده ها فعالیت ستودنی دیگر، در تاریخ ایران ماندگار خواهد بود.

میراث مکتوب-دکتر اکبر ایرانی: بی شک خدمات ارزشمند جناب عالی، همراه با الگوسازی، ساختارشکنی، تولید علم بیشتر، کمک و حمایت از پژوهشگران جوان و ده ها فعالیت ستودنی دیگر، در تاریخ ایران ماندگار خواهد بود.

مراسم تودیع دکتر رسول جعفریان رئیس سابق و معارفه دکتر محمد رجبی رئیس جدید کتابخانه، موزه و مرکز اسناد مجلس شورای اسلامی امروز ۱۸ دیماه ۱۳۹۱ در کتابخانه مجلس برگزار شد.
در این مراسم که با حضور اساتید، دانشجویان و پژوهشگران برگزار گردید، دکتر لاریجانی رئیس مجلس شورای اسلامی، موسوی بجنوردی رئیس مرکز دائره المعارف بزرگ اسلامی، حجت الاسلام مهدوی راد عضو هیأت امناء کتابخانه، دکتر رسول جعفریان، رئیس پیشین و دکتر محمد رجبی رئیس جدید کتابخانه برگزار گردید.

دکتر اکبر ایرانی – مدیرعامل مؤسسه پژوهشی میراث مکتوب نیز به پاس خدمات دلسوزانه دکتر رسول جعفریان لوح تقدیری را به ایشان تقدیم کردند که متن آن را در زیر می خواهید:

جناب آقای حجه الاسلام رسول جعفریان
استاد محترم گروه تاریخ دانشگاه تهران
جلوه های تابناک فضیلت و دانایی هماره در تاریخ ایران اسلامی، در شمار چشم، هزاران بیش بوده اند و در دیده خرد نیز هزاران بیش.
باید اذعان کرد که پس از انقلاب شکوهمند اسلامی، اغلب، اوضاع و احوال فرهنگی، اجتماعی و سیاسی کشور، برای ظهور و بروز استعدادهای درخشان فراهم بوده، لیکن کمتر دیده شده که فرد فریدی، کلید مدیریت یک سازمان فرهنگی را به دست گیرد و مدل های بسته و مصلحتی پیشین را فرو گذاشته و الگوی نوینی در اجرای طرح های فرهنگی ارائه کند، بی شک خدمات ارزشمند جناب عالی، همراه با الگوسازی، ساختارشکنی، تولید علم بیشتر، کمک و حمایت از پژوهشگران جوان و ده ها فعالیت ستودنی دیگر، در تاریخ ایران ماندگار، و پژوهش های تاریخی سودمند و نیز کتب و آثار ارزشمند شما، بهترین یادگار برای جامعه علمی کشور است.
از خداوند متعال برای آن جناب توفیقات بیشتر خواهانیم و از او مسئلت داریم که امثال شما، مدیرانی لایق، کاردان و با شهامت به جامعه علمی کشور ارزانی دارد.

اکبر ایرانی
مدیرعامل مؤسسه پژوهشی میراث مکتوب

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

کلید مقابل را فعال کنید

مؤسسه پژوهشی میراث مکتوب
تهران، خیابان انقلاب اسلامی، بین خیابان ابوریحان و خیابان دانشگاه، شمارۀ 1182 (ساختمان فروردین)، طبقۀ دوم، واحد 8 ، روابط عمومی مؤسسه پژوهی میراث مکتوب؛ صندوق پستی: 569-13185
02166490612