00:00:00
چهارشنبه ۲ام فروردین ۱۴۰۲
کد خبر:2415
پ
erfan-mayel-heravi-m

در شبستان عرفان، پنج رساله کهن در باب مسائل عرفانی

کتاب در شبستان عرفان، مجموعه‌ی پنج رساله‌ی کهن در باب مسائل عرفانی از قرن هشتم به بعد است که استاد مایل هروی آن‌ها را تدوین و تصحیح کرده و تعلیقاتی نیز به هر کدام افزوده است.

میراث مکتوب- نجیب مایل هروی، نویسنده و پژوهشگر، متولد سال ۱۳۲۹ در هرات است. وی از سال ۱۳۵۰ در ایران زندگی می‌کند و پس از طی تحصیلات در دانشگاه فردوسی مشهد، به تحقیق و پژوهش و مطالعه دربارهٔ عرفان اسلامی و نسخ خطی پرداخته است. مایل هروی همچنین همکاری با آستان قدس رضوی، مرکز پژوهشی میراث مکتوب و بخش تحقیقات کتابخانهٔ مجلس شورای اسلامی را در کارنامهٔ فعالیت‌های خود دارد.
کتاب در شبستان عرفان، مجموعه‌ی پنج رساله‌ی کهن (مناقب حاتمی جوینی، تحفه‌ی الفقیر، رباعیات خواجه ابوالوفا، رموزالعاشقین و شرح شعر خواجه حافظ) در باب مسائل عرفانی از قرن هشتم به بعد است که استاد مایل هروی آن‌ها را تدوین و تصحیح کرده و تعلیقاتی نیز به هر کدام افزوده است.

در شبستان عرفان؛ مقدمه، تصحیح و تعلیقات: نجیب مایل هروی/ نوبت چاپ: اول/ تعداد صفحه: ۳۵۸/ چاپ: قطره/ قطع کتاب: رقعی/ نوع جلد: گالینگور/قیمت: ۳۲,۰۰۰ ریال

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

کلید مقابل را فعال کنید

مؤسسه پژوهشی میراث مکتوب
تهران، خیابان انقلاب اسلامی، بین خیابان ابوریحان و خیابان دانشگاه، شمارۀ 1182 (ساختمان فروردین)، طبقۀ دوم، واحد 8 ، روابط عمومی مؤسسه پژوهی میراث مکتوب؛ صندوق پستی: 569-13185
02166490612