کد خبر:1553
پ
seminarriazi-m

دانشگاه بناب؛ میزبان سومین سمینار تاریخ ریاضی

سومین کارگاه و سمینار تاریخ ریاضی ۱۰ و ۱۱ شهریورماه سال جاری با همکاری انجمن ریاضی ایران در دانشگاه بناب برگزار خواهد شد.

میراث مکتوب – سومین کارگاه و سمینار تاریخ ریاضی ۱۰ و ۱۱ شهریورماه سال جاری با همکاری انجمن ریاضی ایران در دانشگاه بناب برگزار خواهد شد.
در این سمینار گسترش علم ریاضی در دوره های مختلف بررسی می شود و محققان می توانند چکیدۀ مقالات خود را مربوط به تاریخ ریاضی از جمله تاریخ ریاضیات دورۀ اسلامی، تاریخ ریاضی جهان باستان (یونان- بین النهرین- هند- ایران)، تاریخ ریاضی اروپا در سده های میانی، تاریخ ریاضی در دورۀ رنسانس و تاریخ ریاضی از سدۀ ۱۸ تا عصر حاضر تا تاریخ ۲۰ تیرماه سال جاری از طریق پست الکترونیکی سمینار به آدرس swhmi@swhm.ir و یا hamidreza.merasi@gmail.com به دبیرخانۀ سمینار ارسال کنند.
دبیری کمیتۀ علمی سومین کارگاه و سمینار تاریخ ریاضی را دکتر سید حمیدرضا مراثی بر عهده دارد و دکتر محمد باقری، دکتر قاسم وحیدی اصل، دکتر حسین سیفلو، دکتر قربان علی حقیقت دوست، دکتر علی حاجی بدلی و دکتر حسین پیری اعضای کمیتۀ علمی این سمینار هستند.
آخرین مهلت ثبت نام در سومین کارگاه و سمینار تاریخ ریاضی ۲۰ مردادماه سال جاری است و علاقه مندان می توانند با مراجعه به پایگاه اطلاع رسانی سومین سمینار تاریخ ریاضی به نشانی swhm.ir/index.php در این سمینار ثبت نام کنند.
ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

کلید مقابل را فعال کنید

مؤسسه پژوهشی میراث مکتوب
تهران، خیابان انقلاب اسلامی، بین خیابان ابوریحان و خیابان دانشگاه، شمارۀ 1182 (ساختمان فروردین)، طبقۀ دوم، واحد 8 ، روابط عمومی مؤسسه پژوهی میراث مکتوب؛ صندوق پستی: 569-13185
02166490612