کد خبر:17654
پ
Untitled-2_1

ارائۀ کتب مؤسسۀ میراث مکتوب در کتابخانۀ دیجیتال نور

به مناسبت هفته کتاب، امکان مطالعۀ آنلاین 296 عنوان از کتاب‌های مؤسسۀ پژوهشی میراث مکتوب از طریق کتابخانۀ دیجیتال نور فراهم شد.

میراث مکتوب- به مناسبت هفته کتاب، امکان مطالعۀ آنلاین 296 عنوان از کتاب‌های مؤسسۀ پژوهشی میراث مکتوب از طریق کتابخانۀ دیجیتال نور فراهم شد.

پایگاه اینترنتی کتابخانه دیجیتال نور از مجموعه پایگاه‌های مركز تحقیقات كامپیوتری علوم اسلامی است که با هدف شناسایی و عرضۀ کتاب‌های دیجیتالی علوم انسانی و معارف اسلامی راه‌اندازی شده است.

این پایگاه که در سال 1388 به طور رسمی افتتاح شده، تاكنون، 28 هزار عنوان کتاب تخصصی در بیش از 47 هزار جلد را در زمینه علوم اسلامی، و در موضوعاتی همچون علوم قرآن و تفسیر، علوم حدیث، ادعیه و زیارات، نهج البلاغه، كلام و فلسفه، جغرافیا، تاریخ و سیره، فقه، اصول، اخلاق و عرفان، ادبیات و منطق، فرق و مذاهب اسلامی در دسترس قرار داده است.

مراجعان به این پایگاه اینترنتی می‌توانند آثار موجود در این کتابخانۀ دیجیتال را مطالعه کنند. کلیه کتاب‌های موجود به صورت متن تایپ شده و با درج فرمت‌های تخصصی در پایگاه قابل مشاهده است.

از این پس علاقه‌مندان به مطالعۀ میراث کهن ایران و اسلام می‌توانند کتب منتشر شده توسط مؤسسۀ پژوهشی میراث مکتوب را از طریق این کتابخانۀ دیجیتال مطالعه کنند.

برای مطالعۀ آثار میراث مکتوب در کتابخانۀ دیجیتال نور کلیک کنید.

 

 

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

کلید مقابل را فعال کنید

مؤسسه پژوهشی میراث مکتوب
تهران، خیابان انقلاب اسلامی، بین خیابان ابوریحان و خیابان دانشگاه، شمارۀ 1182 (ساختمان فروردین)، طبقۀ دوم، واحد 8 ، روابط عمومی مؤسسه پژوهی میراث مکتوب؛ صندوق پستی: 569-13185
02166490612